447 Pinnstolar 3 stycken, 1950-1960 tal

4612a_8dbfbc55236894e_med.jpeg
  • 4612a_8dbfbc55236894e_sm.jpeg
  • 4612b_8dbfbc553907cd6_sm.jpeg
  • 4612c_8dbfbc554ea0f00_sm.jpeg
  • 4612d_8dbfbc5564b14a6_sm.jpeg
  • 4612e_8dbfbc557f054c2_sm.jpeg

6st pinnar i rygg. Fanerad sits.

  • Skick:Bruksslitage & repor.
  • Storlek:Sitthöjd 44 cm, rygghöjd 82 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK