389 Olof Nilsson olja på pannå, signerad

4554a_8dbfb20d128f56b_med.jpeg
  • 4554a_8dbfb20d128f56b_sm.jpeg
  • 4554b_8dbfb20d340e270_sm.jpeg
  • 4554c_8dbfb20d58e2ddc_sm.jpeg
  • 4554d_8dbfb20d76ba55f_sm.jpeg

Konstnär bördig från Knåda.

  • Storlek:Ramad 44x34 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)250 SEK