146 Gustaf Adelswärd olja på duk, 1800-tal, signerad G. d'Adelswärd -77

4309a_8dbf63365855bac_med.jpeg
  • 4309a_8dbf63365855bac_sm.jpeg
  • 4309b_8dbf633680f4cf3_sm.jpeg
  • 4309c_8dbf6336c4b5b82_sm.jpeg
  • 4309d_8dbf6336e2bddfc_sm.jpeg
  • 4309e_8dbf63371fa6892_sm.jpeg
  • 4309f_8dbf633755e61ad_sm.jpeg
  • 4309g_8dbf63377cd1801_sm.jpeg

Konstnär född i Lyon 1843, död 1895. Utställningar i Sverige & Paris 1885-91.

  • Storlek:Ramad 135x100 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK