- Konst & SkulpturerRensa filter
Ingrid Roth olja på duk "Hästar vid bord" signerad
Slutpris4 800 SEK
Edward Lindahl Gustavsberg "Uggla" signerad E.L
Slutpris100 SEK
Erik Olson Halmstadgruppen, komposition signerad 1955
Slutpris1 100 SEK
Tavla-tryck efter Lafosse
Slutpris50 SEK
Staffan Ullström tryck, signerad
Slutpris150 SEK
Tavla-tryck Volvo PV 36 "Carioca" 1935-38
Slutpris50 SEK
Tavla-tryck Volvo ÖV 4 "Jakob" 1927-29
SlutprisInga bud
Tavla-tryck Volvo LV 4 1928-29
SlutprisInga bud
Bror-Eric litografi "Näcken" signerad 1973
Slutpris125 SEK
Tavla-tryck "kattmotiv"
Slutpris100 SEK
Skulptur Asien
Slutpris100 SEK
Alex Holm olja på duk, signerad 1935
SlutprisInga bud
Glaskonst, äpplen 2 stycken
Slutpris50 SEK
Altarskåp "Uppståndelsen" no: 225, komp. B. Ekman
Slutpris1 200 SEK
Olja på pannå "Stilleben" okänd konstnär, signerad Lundqvist
Slutpris50 SEK
Uno Hubert Karlsson olja på duk, signerad
Slutpris100 SEK
Palle Åberg akvarell, signerad -54
Slutpris50 SEK
K.G Holmberg oljor på pannå, 2 stycken, signerade -54
SlutprisInga bud
K.G Holmberg litografier, 4 stycken, signerade 1977
SlutprisInga bud
149
SlutprisInga bud
150
SlutprisInga bud
Evy Låås färglitografi, signerad
Slutpris175 SEK
Svend Jensen olja på duk, signerad
Slutpris150 SEK
Affisch "Emil i Lönneberga" 1971
Slutpris50 SEK
Lars Norrman färglitografi, signerad
Slutpris75 SEK
Inga-Karin Link olja på duk "Motiv från Lottefors" signerad
SlutprisInga bud
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1946
Slutpris650 SEK
Olja på duk "Skogstjärn" osignerad
Slutpris50 SEK
Litografi otydlig signatur, signerad -91
SlutprisInga bud
Tomas Hrivnac litografi, signerad -95
Slutpris50 SEK
Tomas Hrivnac litografi, signerad -94
Slutpris50 SEK
Lars Norrman färgtryck, signerad
Slutpris125 SEK
Träsnitt "Motiv från Salzburg" otydlig signatur
Slutpris75 SEK
J. Öhrvall akvarell, signerad
Slutpris125 SEK
Jordi Arkö färglitografi "Frida Kahlos nattvandring" signerad
Slutpris125 SEK
Jordi Arkö färglitografi, signerad E.T
Slutpris100 SEK
Slutpris100 SEK
Slutpris175 SEK
Oscar Reutersvärd färglitografi, signerad
Slutpris175 SEK
Slutpris200 SEK
Slutpris175 SEK
Henry Unger litografi, signerad
Slutpris50 SEK
SlutprisInga bud
C.L Rosendahl olja på duk "Motiv från Göteborg" signerad
Slutpris75 SEK
S. Englund olja på pannå, signerad -57
SlutprisInga bud
Rütta Lappalainen akvarell, okänd konstnär
SlutprisInga bud
Färglitografi okänd konstnär, signerad
Slutpris50 SEK
U. Thornvigg olja på duk "Stilleben" signerad -95
SlutprisInga bud