681 Bosse Eriksson akvarell, signerad 1992

4036a_8dbe7835cba65fd_med.jpeg
  • 4036a_8dbe7835cba65fd_sm.jpeg
  • 4036b_8dbe7835e7189e6_sm.jpeg
  • 4036c_8dbe78360063123_sm.jpeg

  • Storlek:Ramad 66x51 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK