478 Tennstop 1700-tal

2827a_8dbcef07e10b329_med.jpeg
  • 2827a_8dbcef07e10b329_sm.jpeg
  • 2827b_8dbcef07f923e00_sm.jpeg
  • 2827c_8dbcef080c64186_sm.jpeg
  • 2827d_8dbcef082233ff5_sm.jpeg
  • 2827e_8dbcef0837da6bc_sm.jpeg
  • 2827f_8dbcef084fe36cb_sm.jpeg
  • 2827g_8dbcef086b894d9_sm.jpeg

Lock med tre kronor, fäderneslandet 1778.

  • Skick:Åldersrelaterat slitage.
  • Storlek:H 18 cm, Diameter 16 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)165 SEK