368 Tennfat 1700-1800 tal

2717a_8dbcbf4d7199703_med.jpeg
  • 2717a_8dbcbf4d7199703_sm.jpeg
  • 2717b_8dbcbf4d887a134_sm.jpeg
  • 2717c_8dbcbf4da421fe4_sm.jpeg
  • 2717d_8dbcbf4dc7eaa17_sm.jpeg
  • 2717e_8dbcbf4dec4297f_sm.jpeg
  • 2717f_8dbcbf4e19689c4_sm.jpeg
  • 2717g_8dbcbf4e31e998a_sm.jpeg

Otydlig stämpling. Ägarmonogram.

  • Skick:Åldersrelaterat slitage.
  • Storlek:H 6 cm, Diameter 36 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK