Fraktpriserna visas för tillfället inte i objektets beskrivning. För frakt, vänligen begär prisuppgift av oss via mail. Detta kan göras både före och efter auktionens avslut.
- Watches & ClocksRensa filter
Golvur Hans Brunk, Alfta
Slutpris2 600 SEK
Väggur s.k Amerikaklocka
Slutpris50 SEK
Britt-Louise Sundell Gustavsberg väggklocka keramik
Slutpris50 SEK
541
Väggur med fågelmotiv
Slutpris300 SEK
607
Bordsur Junghans
Slutpris50 SEK
628
Klocka Svalan Sportsman
Slutpris450 SEK
629
Fickur-nyckeldragare silver, Anchre ligne Droite 15 rubins Breguet
Slutpris100 SEK
630
Armbandsklocka Lagonda Superautomatic 25 jewels
Slutpris225 SEK
631
Armbandsklocka Omega Seamaster, Quartz
Slutpris1 100 SEK
644
Väggur-lodur, Waterbury Clock co, 1800-talets senare del
SlutprisInga bud
736
Fickur Longines, silver
Slutpris1 100 SEK
737
Fickur Eterna, silver
Slutpris200 SEK
738
Fickur Miba, silver
Slutpris175 SEK
739
Fickur Ancre Remontoir, silver
Slutpris400 SEK
741
Parti diverse klockor
Slutpris50 SEK
742
Fickur-mormorsur silver, 2 stycken
Slutpris100 SEK
740
Armbandsur Atlantic Automatic
Slutpris450 SEK
754
Golvur 1900-tal
SlutprisInga bud
791
Armbandsklocka Certina New Art, Automatic
Slutpris1 000 SEK
804
Parti klockor
Slutpris2 600 SEK
822
Armbandsklockor Timex & Lagonda
Slutpris75 SEK