Fraktpriserna visas för tillfället inte i objektets beskrivning. För frakt, vänligen begär prisuppgift av oss via mail. Detta kan göras både före och efter auktionens avslut.
- Guld & Silver & TennRensa filter
Ljusstakar silver & tenn
Slutpris100 SEK
418
Vas tenn, med glasinsats, 1930-1940 tal
Slutpris350 SEK
Tennfat 1800-tal & tennstop 1700-1800 tal
Slutpris225 SEK
Kaffeskedar silver, 5 stycken
Slutpris200 SEK
Skedar silver, 6 stycken
Slutpris900 SEK
Ljusstakar silver 1 par, signerade Löfman 1976
Slutpris600 SEK
715
Armband med jordglob, 18k guld
Slutpris16 500 SEK
716
Halskedja 18k guld
Slutpris2 800 SEK
717
Halskedja 18k guld
Slutpris8 000 SEK
718
Halskedja med ametist & örhängen med ametist 1 par, 18k guld
Slutpris2 400 SEK
743
Guldmynt Fredrik VIII, 1908
Slutpris2 400 SEK
744
Guldmynt Oscar II, 1883
Slutpris2 400 SEK
792
Diverse silver
Slutpris50 SEK