557 Dalahästar 4 stycken, 1900-tal

1879a_8dbb52282a242a8_med.jpeg
  • 1879a_8dbb52282a242a8_sm.jpeg
  • 1879b_8dbb522834812cf_sm.jpeg
  • 1879c_8dbb52283ba5538_sm.jpeg
  • 1879d_8dbb522843ba197_sm.jpeg
  • 1879e_8dbb52284c75c3d_sm.jpeg
  • 1879f_8dbb522853176ce_sm.jpeg
  • 1879g_8dbb52285b1632e_sm.jpeg

Bruksslitage & repor. Mankhöjd från 6.5 cm.

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK