207 Roland K Nilsson färglitografi, signerad

13159a_8dcffd13266e14a_med.jpeg
  • 13159a_8dcffd13266e14a_sm.jpeg
  • 13159b_8dcffd13423afa5_sm.jpeg
  • 13159c_8dcffd1360ed50c_sm.jpeg
  • 13159d_8dcffd137e5d298_sm.jpeg

Löst blad. No: 141/275.

  • Storlek:Mått 62x45 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)250 SEK