- Furniture & MirrorsRensa filter
Bänk rokoko-stil, modern
Slutpris450 SEK
Sängbord 1 par, 1960-tal
Slutpris800 SEK
Bokhylla Funkis, 1950-tal
Slutpris100 SEK
Soffbord/sidobord sekelskiftet
Slutpris150 SEK
Fotpall "Studio" Ljungs Industrier, Bra Bohag
Slutpris125 SEK
Bord Carl Larsson stil, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Sidobord 1800-tal
Slutpris3 200 SEK
Klaffbord 1800-tal
Slutpris3 600 SEK
Serveringsvagn teak "Britta" design Evald Melander, 1950-1960 tal
Slutpris600 SEK
Mössbord Alfta Hälsingland, Gustaviansk stil, allmoge 1800-tal
Slutpris800 SEK
Matbord Barock-stil, 1900-tal
SlutprisInga bud
Bord modernt
SlutprisInga bud
Slutpris250 SEK
Matgrupp Furu
Slutpris100 SEK
Lådfack 1900-tal
Slutpris1 400 SEK
Skåp 1900-tal
Slutpris550 SEK
Serveringsvagn teak/björk, 1950-1960 tal
Slutpris700 SEK
Hylla 1800-1900 tal
Slutpris600 SEK
Spegel 1930-1940 tal
Slutpris150 SEK
Ritningsskåp/arkivskåp 1900-talets mitt
Slutpris800 SEK
Vitrinskåp 1900-tal
Slutpris500 SEK
423
Stringhylla teak, 1950-1960 tal
Slutpris400 SEK
Salongsgrammofon "His masters voice"
Slutpris350 SEK
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Slutpris150 SEK
Stolar 1 par, rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris150 SEK
Spegel Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris750 SEK
Spegel 1900-2000 tal
Slutpris175 SEK
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris350 SEK
Piedestal rotting, 1900-tal
Slutpris275 SEK
469
Lådspegel s.k pigtittare, tillverkad Richard Eriksson, Lenninge Bollnäs 1967
Slutpris125 SEK
Vitrinskåp modernt
Slutpris225 SEK
Slutpris100 SEK
Spegel teak, 1960-tal
Slutpris100 SEK
487
Hatthylla Funkis, 1950-1960 tal
Slutpris400 SEK
497
Fåtölj design, 1960-1970 tal
Slutpris300 SEK
498
Karmstol rotting, 1900-tal
Slutpris100 SEK
499
Trädgårdsstolar, 4 stycken
Slutpris850 SEK
501
Möbelgrupp rotting, 5 delar
Slutpris275 SEK
Balkonggrupp trä, 3 delar
Slutpris275 SEK
Soffa Edsbyverken, 1950-1960 tal
Slutpris1 300 SEK
Skänk 1800-tal
Slutpris250 SEK
Byrå trären, 1800-1900 tal
Slutpris450 SEK
Skåp 1900-tal
Slutpris275 SEK
Byrå teak, 1950-1960 tal
Slutpris550 SEK
Etiennehylla 1900-talets första hälft
SlutprisInga bud
Pallar furu, 3 stycken, 1970-1980 tal
Slutpris300 SEK
Piedestal 1900-tal
Slutpris175 SEK
Campingset 1950-1960 tal
Slutpris175 SEK