Inkludera avslutade föremål
5d 2h
Bänk rokoko-stil, modern
Bänk rokoko-stil, modern
Startbud100 SEK
5d 2h
Soffbord/sidobord 1900-tal
Soffbord/sidobord 1900-tal
Startbud100 SEK
5d 2h
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 2h
Lådfack 1900-tal
Lådfack 1900-tal
Startbud100 SEK
5d 2h
Bokhylla Funkis, 1950-tal
Bokhylla Funkis, 1950-tal
Startbud100 SEK
5d 2h
Skrivbordsstol England, 1900-tal
Aktuellt bud500 SEK
5d 2h
Pall furu, signerad T.V
Pall furu, signerad T.V
Startbud100 SEK
5d 2h
Sängbord 1 par, 1960-tal
Sängbord 1 par, 1960-tal
Startbud100 SEK
5d 2h
Bokhylla Funkis, 1950-tal
Bokhylla Funkis, 1950-tal
Startbud100 SEK
5d 2h
Fotpall "Studio" Ljungs Industrier, Bra Bohag
Startbud100 SEK
5d 2h
Bord Carl Larsson stil, 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 2h
Serveringsvagn teak "Britta" design Evald Melander, 1950-1960 tal
Aktuellt bud125 SEK
5d 2h
Mössbord Alfta Hälsingland, Gustaviansk stil, allmoge 1800-tal
Startbud100 SEK
5d 2h
Matbord Barock-stil, 1900-tal
Matbord Barock-stil, 1900-tal
Startbud100 SEK
5d 2h
Matgrupp Furu
Matgrupp Furu
Startbud100 SEK
5d 2h
Bord modernt
Bord modernt
Startbud100 SEK
5d 2h
Aktuellt bud100 SEK
5d 2h
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 2h
Serveringsvagn teak/björk, 1950-1960 tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 2h
Ritningsskåp/arkivskåp 1900-talets mitt
Aktuellt bud100 SEK
5d 2h
Spegel 1930-1940 tal
Spegel 1930-1940 tal
Startbud100 SEK
5d 2h
Vitrinskåp 1900-tal
Vitrinskåp 1900-tal
Aktuellt bud175 SEK
5d 3h
Stringhylla teak, 1950-1960 tal
423
Aktuellt bud100 SEK
5d 4h
Salongsgrammofon "His masters voice"
Aktuellt bud150 SEK
5d 4h
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 4h
Stolar 1 par, rokoko-stil, 1900-tal
Startbud100 SEK
5d 4h
Spegel Gustaviansk stil, 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 4h
Spegel 1900-2000 tal
Spegel 1900-2000 tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 4h
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 4h
Vitrinskåp modernt
Vitrinskåp modernt
Startbud100 SEK
5d 4h
Piedestal rotting, 1900-tal
Piedestal rotting, 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 4h
Lådspegel s.k pigtittare, tillverkad Richard Eriksson, Lenninge Bollnäs 1967
469
Startbud100 SEK
5d 4h
Startbud100 SEK
5d 4h
Spegel teak, 1960-tal
Spegel teak, 1960-tal
Startbud100 SEK
5d 4h
Hatthylla Funkis, 1950-1960 tal
487
Aktuellt bud125 SEK
5d 4h
Fåtölj design, 1960-1970 tal
497
Fåtölj design, 1960-1970 tal
Startbud100 SEK
5d 4h
Karmstol rotting, 1900-tal
498
Karmstol rotting, 1900-tal
Startbud100 SEK
5d 4h
Trädgårdsstolar, 4 stycken
499
Trädgårdsstolar, 4 stycken
Aktuellt bud175 SEK
5d 4h
Möbelgrupp rotting, 5 delar
501
Möbelgrupp rotting, 5 delar
Aktuellt bud100 SEK
5d 4h
Balkonggrupp trä, 3 delar
Balkonggrupp trä, 3 delar
Aktuellt bud125 SEK
5d 4h
Soffa Edsbyverken, 1950-1960 tal
Aktuellt bud400 SEK
5d 4h
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 4h
Byrå trären, 1800-1900 tal
Byrå trären, 1800-1900 tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 4h
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 4h
Byrå teak, 1950-1960 tal
Byrå teak, 1950-1960 tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 4h
Etiennehylla 1900-talets första hälft
Startbud100 SEK
5d 4h
Solstolar 2 stycken, 1960-1970 tal
Aktuellt bud125 SEK
5d 4h
Pallar furu, 3 stycken, 1970-1980 tal
Startbud100 SEK