- Möbler & SpeglarRensa filter
689
Fåtölj 1930-1940 tal
SlutprisInga bud
690
Stolar 4 stycken, 1900-tal
Slutpris100 SEK
691
Skrivbord 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
699
Slutpris125 SEK
688
Kista 1700-tal
Slutpris400 SEK
702
Massagestol "Airbag Massage Chair A33"
Slutpris1 800 SEK
673
Linneskåp 1940-tal
Slutpris550 SEK
704
Säte/bänk
Slutpris950 SEK
705
Säten/bänkar 2 stycken
Slutpris950 SEK
703
Bänkar/säten 2 stycken
Slutpris900 SEK
Skänk med bakbordskant, 1800-tal
Slutpris700 SEK