81 Ljusstakar mässing, 5 stycken, 1900-tal

12216a_8dce7a47cf231ca_med.jpeg
  • 12216a_8dce7a47cf231ca_sm.jpeg
  • 12216b_8dce7a47e93ebb5_sm.jpeg
  • 12216c_8dce7a480235394_sm.jpeg
  • 12216d_8dce7a481bd4f2a_sm.jpeg
  • 12216e_8dce7a48342aa91_sm.jpeg
  • 12216f_8dce7a484b6baff_sm.jpeg
  • 12216g_8dce7a486640d26_sm.jpeg
  • 12216h_8dce7a4882f70da_sm.jpeg
  • 12216i_8dce7a48a0214cb_sm.jpeg
  • 12216j_8dce7a48bbf70c2_sm.jpeg
  • 12216k_8dce7a48dbe26bc_sm.jpeg

Bland annat 1 par Grillby no: 117. H 15 cm.

  • Skick:Bruksslitage. Stearinrester.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK