- SamlarföremålRensa filter
Plåtleksak "Roddare" Japan
Slutpris250 SEK
Mynt 1-krona Oscar II, Sveriges konung, år 1906
SlutprisInga bud
Plåtburk IRA Danmark + plåtburk Imperial Thé
Slutpris75 SEK
parti juldekorationer, 1900-tal
Slutpris350 SEK
118
Tomte terrakotta, 1900-tal + juldekoration papp
Slutpris350 SEK
Modellskepp fullriggare
Slutpris250 SEK
Juldekoration Änglaspel
Slutpris100 SEK
Jenny Nyström figuriner, 6 stycken
Slutpris500 SEK
Juldekorationer porslin "Jullandskap"
Slutpris300 SEK
129
Juldekoration Änglaspel
Slutpris600 SEK
Samlarmedaljer-minnesmedaljer silver, Sveriges Regenter, 7 stycken
Slutpris1 100 SEK
Jenny Nyström glöggmuggar, 8 stycken + dekorationer, 3 stycken
Slutpris150 SEK
Stig Blomberg "Viking" järn
Slutpris50 SEK
Luftgevär Diana, modell 25
Slutpris450 SEK
Plåtbrickor Husqvarna Symaskiner, 4 stycken
Slutpris350 SEK
Bordsdekorationer mässing, 1 par, 1800-1900 tal
Slutpris50 SEK
Stop tenn, 1800-1900 tal
Slutpris75 SEK
Tennfat 1800-tal
Slutpris50 SEK
Parti glasplåtar
Slutpris2 200 SEK
Miniatyrskåp Erik Gustav Kring, Å Norrala, daterad 1993
Slutpris550 SEK
Svärd + kniv, replikor
Slutpris300 SEK
Dolkar 2 stycken, replikor
Slutpris350 SEK
Parti filmisar
Slutpris200 SEK
423
Plåtburk Gefle Karamellaktiebolag
Slutpris100 SEK
Plåtburkar, 2 stycken
Slutpris150 SEK
Plåtburk, Källers prima karameller
Slutpris75 SEK
Plåtburk, E. Borgström karamellfabrik Ockelbo
Slutpris125 SEK
553
Tomte terrakotta
Slutpris50 SEK
614
Parti mynt, 1700-1800 tal
Slutpris125 SEK
615
Parti mynt
Slutpris750 SEK
Parti mynt
Slutpris800 SEK
628
Leksaker trä, 3 stycken
Slutpris125 SEK
617
Plåtburkar, 3 stycken
Slutpris175 SEK
641
Plåtburkar, 8 stycken
SlutprisInga bud
643
Luftgevär Gamo CF-20
Slutpris700 SEK
627
Leksaksbåt plåt, Made in Japan
Slutpris300 SEK