Slutpris450 SEK
Spegellampetter 1 par, 1900-tal
Slutpris75 SEK
Spegel 1700-1800 tal
Spegel 1700-1800 tal
Slutpris225 SEK
Bordsspegel 1900-talets första hälft
SlutprisInga bud
Lådspegel/pigtittare, 1900-talets första hälft
Slutpris50 SEK
Spegel 1930-1940 tal
Spegel 1930-1940 tal
Slutpris75 SEK
Spegel, modern i gammal stil
Spegel, modern i gammal stil
Slutpris275 SEK
Sideboard "Royal" fanerad teak, 1960-tal
Slutpris900 SEK
Spegelskänk 1920-1930 tal
Spegelskänk 1920-1930 tal
SlutprisInga bud
Kronskåp allmoge, 1800-tal
Kronskåp allmoge, 1800-tal
Slutpris1 700 SEK
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Slutpris75 SEK
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Slutpris200 SEK
Skåp ek, 1930-1940 tal
Skåp ek, 1930-1940 tal
SlutprisInga bud
Skåp furu, 1900-tal
Skåp furu, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Möbelgrupp rokoko-stil, 3 delar
Slutpris175 SEK
Stolar ek, 6 stycken
Stolar ek, 6 stycken
Slutpris75 SEK
Bord 1900-tal
Bord 1900-tal
Slutpris150 SEK
Byrå Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris250 SEK
Snurrfåtölj skinn, modern
Snurrfåtölj skinn, modern
Slutpris500 SEK
Bockbord allmoge, 1800-tal
Bockbord allmoge, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Snurrfåtölj skinn, modern
Snurrfåtölj skinn, modern
Slutpris600 SEK
Piedestal 1900-tal
Piedestal 1900-tal
SlutprisInga bud
Bockbord allmoge, 1800-tal
Bockbord allmoge, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Bockbord allmoge, 1800-tal
Bockbord allmoge, 1800-tal
Slutpris750 SEK
Bord Ovanåker Hälsingland, allmoge 1800-tal
Slutpris500 SEK
Kista, 1700-1800 tal
Kista, 1700-1800 tal
Slutpris50 SEK
Kista Järvsö, 1700-1800 tal
Kista Järvsö, 1700-1800 tal
Slutpris900 SEK
Skåp allmoge, 1700-tal
Skåp allmoge, 1700-tal
Slutpris450 SEK
Pall 1800-1900 tal
Pall 1800-1900 tal
Slutpris225 SEK
Tavletthylla 1800-1900 tal
Tavletthylla 1800-1900 tal
Slutpris1 500 SEK
Slutpris100 SEK
Stol s.k lekattstol, Knåda Ovanåker, Senbarock/rokoko, 1700-1800 tal
Slutpris1 800 SEK
Nesto pall
Nesto pall
Slutpris175 SEK
Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal
Slutpris350 SEK
Stol/stege 1900-tal
Stol/stege 1900-tal
Slutpris200 SEK
Sidobord modernt
Sidobord modernt
SlutprisInga bud
Marmorpiedestal 1900-tal
Marmorpiedestal 1900-tal
Slutpris600 SEK
Stol s.k munkstol, 1900-tal
Stol s.k munkstol, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Slutpris200 SEK
Stolar 1 par, 1800-1900 tal
Stolar 1 par, 1800-1900 tal
Slutpris150 SEK
Karmstol "E10" Nesto möbelfabrik
Slutpris75 SEK
Sidobord rokoko-stil 1900-tal
Sidobord rokoko-stil 1900-tal
Slutpris75 SEK
Bord Jugend-stil, 1900-tal
Bord Jugend-stil, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris350 SEK
Bord 1800-1900 tal
Bord 1800-1900 tal
Slutpris225 SEK
Fäbodvallspall 1800-1900 tal
Fäbodvallspall 1800-1900 tal
Slutpris350 SEK
Bänk 1800-1900 tal
Bänk 1800-1900 tal
Slutpris250 SEK
Matgrupp Nyrenässans, omkring sekelskiftet
Slutpris500 SEK