602 Trädgårdsstolar, 4 stycken

12021a_8dcdc9a68b4f8e8_med.jpeg
  • 12021a_8dcdc9a68b4f8e8_sm.jpeg
  • 12021b_8dcdc9a6a73333f_sm.jpeg
  • 12021c_8dcdc9a6c76a25d_sm.jpeg
  • 12021d_8dcdc9a6e61b877_sm.jpeg
  • 12021e_8dcdc9a706c8f34_sm.jpeg
  • 12021f_8dcdc9a724e7f0c_sm.jpeg
  • 12021g_8dcdc9a73ee0489_sm.jpeg
  • 12021h_8dcdc9a758b428d_sm.jpeg

Snarlika. Stomme metall. Plastad rygg & sits.

  • Skick:Bruksslitage. Repor. Viss rost.
  • Storlek:Sitthöjd ca 44 cm, rygghöjd 80 cm, B 54 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK