299 Bockbord allmoge, 1800-tal

11717a_8dcd7eba8e33c13_med.jpeg
  • 11717a_8dcd7eba8e33c13_sm.jpeg
  • 11717b_8dcd7ebaac51ba7_sm.jpeg
  • 11717c_8dcd7ebac90a819_sm.jpeg
  • 11717d_8dcd7ebae233da3_sm.jpeg
  • 11717e_8dcd7ebafc02766_sm.jpeg
  • 11717f_8dcd7ebb17709ae_sm.jpeg

Låda i sarg.

  • Skick:Åldersrelaterat slitage. Sprickor.
  • Storlek:H 72 cm, L 102 cm, B 73 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK