398 Bänk allmoge, 1800-tal

11817a_8dcd8ba27e5ca19_med.jpeg
  • 11817a_8dcd8ba27e5ca19_sm.jpeg
  • 11817b_8dcd8ba296e855e_sm.jpeg
  • 11817c_8dcd8ba2b077d9d_sm.jpeg
  • 11817d_8dcd8ba2d1b078a_sm.jpeg
  • 11817e_8dcd8ba2f939e7e_sm.jpeg
  • 11817f_8dcd8ba30f55b62_sm.jpeg
  • 11817g_8dcd8ba576bf13a_sm.jpeg

Hål för frörepa som medföljer.

  • Skick:Åldersrelaterat slitage.
  • Storlek:H 55 cm, L 245 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK