- Klockor & UrRensa filter
Armbandsklocka Longines 18k
Slutpris5 200 SEK
Väggur s.k guldpendyl, 1900-tal
Slutpris150 SEK
Väggur Junghans, 1900-talets första hälft
Slutpris250 SEK
Väggur 1900-talets första hälft
Slutpris125 SEK
Väggur s.k guldpendyl
Slutpris125 SEK
Väggur + vägglampetter 1 par, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Bordsur Bulle Patent, omkring år 1900
Slutpris1 500 SEK
Armbandsklocka Atlantic "världsmästaruret" Jet Super
Slutpris500 SEK
Armbandsklocka Swatch Irony
Slutpris175 SEK
Armbandsklockor, 2 stycken
Slutpris125 SEK
Frackur Lagonda
Slutpris100 SEK
Armbandsklockor, 3 stycken
Slutpris750 SEK
Armbandsklockor, 7 stycken
Slutpris125 SEK
Fickur, 3 stycken
Slutpris200 SEK
Bordsur, Aktiebolaget Sparuret
Slutpris50 SEK
537
Armbandsklocka Prologue
Slutpris50 SEK
542
Mormorsur Facit
Slutpris50 SEK
546
Armbandsklockor, 3 stycken
Slutpris50 SEK
Fickur, 2 stycken + mormorsur silver
Slutpris150 SEK
Slutpris175 SEK
623
Herrgårdsur 1900-tal
Slutpris125 SEK
665
Väggur
Slutpris50 SEK
900
Barometer + klocka
Slutpris400 SEK