- Guld & Silver & TennRensa filter
Silverbägare med gravyr
Slutpris225 SEK
Silverskedar, 12 stycken
Slutpris950 SEK
Handspegel tenn, Swedish Grace, 1920-1930 tal
Slutpris350 SEK
Pärlhalsband + Halskedja sterlingsilver 925
Slutpris100 SEK
Fickur-mormorsur silver
Slutpris225 SEK
Guldring 18k
Slutpris850 SEK
Armband silver + ring sterlingsilver
Slutpris850 SEK
Halskedja med smycke, vitguld 18k
Slutpris1 600 SEK
532
Tumlare silver, Söderhamn 1784
Slutpris550 SEK
533
Dosa silver, P.A. Thomasson Karlskrona 1854 + Borste silver, E.L.J 1824
Slutpris125 SEK
574
Silverskedar, 6 stycken
Slutpris400 SEK
Minnesmynt silver 14 stycken, Astrid Lindgren, 1907-2002
Slutpris2 400 SEK
Tavla tenn 200/44, signerad HH
Slutpris150 SEK
607
Silverskedar svenskstämplat silver, 12 stycken
Slutpris800 SEK
608
Gräddkanna & skål med lock 925 sterlingsilver + sked 830 silver
Slutpris1 200 SEK
609
Ljusstakar silver Ceson, 1 par
Slutpris175 SEK
613
AB Svenskt Tenn vas, Jugend-stil
Slutpris700 SEK
655
Diverse silverskedar, 7 stycken
Slutpris1 200 SEK
661
Silverskedar "Disa" svenskstämplat silver, 8 stycken
Slutpris1 800 SEK
664
Samlarmynt, 6 stycken
Slutpris800 SEK
665
Samlarmynt "Ishockey VM 1989" 1000 kronor, guld 900/1000
Slutpris3 000 SEK