491 Bengt W. Källman akvarell "Utanför muren i Ragusa 1964" signerad
- Skick:Mindre vattenskada nedtill.
- Storlek:Ramad 58x43 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |
Fraktavgift (från) | 250 SEK |