28 Stolar s.k Svenska modellen, 1 par, Gustaviansk stil 1900-tal
Löst stoppad sits.
- Skick:Slitage. Repor.
- Storlek:Sitthöjd 45 cm, rygghöjd 95 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |