21 Byrå 5 lådor, 1900-tal

6330a_8dc2c90ed75f0ab_med.jpeg
  • 6330a_8dc2c90ed75f0ab_sm.jpeg
  • 6330b_8dc2c90ef174868_sm.jpeg
  • 6330c_8dc2c90f0920963_sm.jpeg
  • 6330d_8dc2c90f1d72dc9_sm.jpeg
  • 6330e_8dc2c90f332a335_sm.jpeg
  • 6330f_8dc2c90f5540a0f_sm.jpeg
  • 6330g_8dc2c90f7779886_sm.jpeg
  • 6330h_8dc2c90f97d16ad_sm.jpeg

Handtag och beslag mässing, original. Nyckel saknas.

  • Skick:Bruksslitage. Fläckar.
  • Storlek:H 106 cm, B 64 cm, D 42 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK