149 Skåp 1900-tal

6162a_8dc2bcda72d39eb_med.jpeg
  • 6162a_8dc2bcda72d39eb_sm.jpeg
  • 6162b_8dc2bcda8907adf_sm.jpeg
  • 6162c_8dc2bcda9f2c099_sm.jpeg
  • 6162d_8dc2bcdab30307e_sm.jpeg
  • 6162e_8dc2bcdac9a1bd9_sm.jpeg
  • 6162f_8dc2bcdae186927_sm.jpeg
  • 6162g_8dc2bcdafa094f2_sm.jpeg
  • 6162h_8dc2bcdb1260d0e_sm.jpeg
  • 6162i_8dc2bcdb2dced97_sm.jpeg
  • 6162j_8dc2bcdb4bcaa64_sm.jpeg

Dörr med bakomliggande förvaringsdel. Nyckel finns.

  • Skick:Bruksslitage. Repor.
  • Storlek:H 92 cm, B 77 cm, D 45 cm

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK