1 Skänkskåp Norrala Hälsingland, allmoge 1800-tal

6151a_8dc2bc5ef5aebdd_med.jpeg
  • 6151a_8dc2bc5ef5aebdd_sm.jpeg
  • 6151b_8dc2bc5f142c8ce_sm.jpeg
  • 6151c_8dc2bc5f384c4ea_sm.jpeg
  • 6151d_8dc2bc5f55dbf13_sm.jpeg
  • 6151e_8dc2bc5f78fa5e1_sm.jpeg
  • 6151f_8dc2bc5f9c3425b_sm.jpeg
  • 6151g_8dc2bc5fbd88c7f_sm.jpeg
  • 6151h_8dc2bc5fdd8c988_sm.jpeg
  • 6151i_8dc2bc6002755a3_sm.jpeg
  • 6151j_8dc2bc601b3a47a_sm.jpeg
  • 6151k_8dc2bc60369b5d5_sm.jpeg
  • 6151l_8dc2bc60581dd8f_sm.jpeg
  • 6151m_8dc2bc607ab3ddf_sm.jpeg
  • 6151n_8dc2bc609ba4a65_sm.jpeg
  • 6151o_8dc2bc60bd8d023_sm.jpeg
  • 6151p_8dc2bc60de4e8ae_sm.jpeg
  • 6151q_8dc2bc60fa9d156_sm.jpeg
  • 6151r_8dc2bc6111d4d23_sm.jpeg
  • 6151s_8dc2bc6126a684e_sm.jpeg
  • 6151t_8dc2bc613d26968_sm.jpeg
  • 6151u_8dc2bc6154df767_sm.jpeg

Bär datering 1820. Originalmålning. Överdel dörrpar med bakomliggande skedholk och dörrpar. Nedtill dörrpar med bakomliggande hyllplan. Lås original.

  • Skick:Åldersrelaterat slitage.
  • Storlek:H 196 cm, B 105 cm, D 45 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK