661 Peter Hvidt & Orla Mølgaard Nielsen, soffa "Minerva" teak, France & Son Danmark, 1950-tal
Lösa plymåer i rygg, sidor & sits. Klädd i rött.
- Skick:Bruksslitage. Klädsel rygg noppig. Sittdyna med mindre fläck.
- Storlek:Sitthöjd ca 42 cm, rygghöjd 78 cm, L 200 cm, D 77 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |