218 Vitrinskåp rokoko-stil, 1900-talets andra hälft

4381a_8dbf659eb181994_med.jpeg
  • 4381a_8dbf659eb181994_sm.jpeg
  • 4381b_8dbf659ec5340b9_sm.jpeg
  • 4381c_8dbf659ed8f81c7_sm.jpeg
  • 4381d_8dbf659eee14e1c_sm.jpeg
  • 4381e_8dbf659f0831a7a_sm.jpeg
  • 4381f_8dbf659f25564b7_sm.jpeg
  • 4381g_8dbf659f3cf7bf9_sm.jpeg
  • 4381h_8dbf659f5d80b19_sm.jpeg
  • 4381i_8dbf659f7c54475_sm.jpeg

Glasad dörr, bakomliggande hyllplan i glas. Beslag original. Nedtill låda.

  • Skick:Bruksslitage. Klädsel med fläckar.
  • Storlek:H 150 cm, B 97 cm, D 42 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK