146 Gustaf Adelswärd olja på duk, 1800-tal, signerad G. d'Adelswärd -77
Konstnär född i Lyon 1843, död 1895. Utställningar i Sverige & Paris 1885-91.
- Storlek:Ramad 135x100 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |