236 Byrå rokoko-stil, 1900-tal

12371a_8dce9ebe9750177_med.jpeg
  • 12371a_8dce9ebe9750177_sm.jpeg
  • 12371b_8dce9ebebb9da4a_sm.jpeg
  • 12371c_8dce9ebedadf957_sm.jpeg
  • 12371d_8dce9ebef540244_sm.jpeg
  • 12371e_8dce9ebf121b99e_sm.jpeg
  • 12371f_8dce9ebf3715a0f_sm.jpeg
  • 12371g_8dce9ebf61c3f68_sm.jpeg
  • 12371h_8dce9ebf8990565_sm.jpeg
  • 12371i_8dce9ebfb68e7c3_sm.jpeg

3st lådor. Beslag original. Stenskiva. Nyckel finns.

  • Skick:Bruksslitage. Mindre fanerskada.
  • Storlek:H 80 cm, B 90 cm, D 55 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK