51 Bokhylla teak, 1950-1960 tal

11468a_8dcd63ed7bec310_med.jpeg
  • 11468a_8dcd63ed7bec310_sm.jpeg
  • 11468b_8dcd63ed9b440a0_sm.jpeg
  • 11468c_8dcd63edbf881a0_sm.jpeg
  • 11468d_8dcd63eddc0751a_sm.jpeg
  • 11468e_8dcd63edf779a84_sm.jpeg
  • 11468f_8dcd63ee0f7dcc4_sm.jpeg
  • 11468g_8dcd63ee2526d6d_sm.jpeg
  • 11468h_8dcd63ee35f8b5e_sm.jpeg
  • 11468i_8dcd63ee4e4edfd_sm.jpeg

Delbart. Hyllplan. 2st lådor. Dörrpar med bakomliggande förvaring.

  • Skick:Bruksslitage. Mindre repor.
  • Storlek:H 153 cm, B 85 cm, D 41 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK