- Gold, Silver & PewterClear filters
Kaffeservis silver, 3 delar, svenskstämplade 1800-1900 tal
Final bid4,200 SEK
Pewter Norway tennljusstakar, 1 par
Final bid50 SEK
Ljusstakar silver, 1 par
Final bid1,000 SEK
Silverskedar, 6 stycken
Final bid400 SEK
Silverskedar, 6 stycken
Final bid300 SEK
Silversked med åldersranka, Stockholm 1700-tal
Final bid400 SEK
Tennkanna Barock-stil, 1800-1900 tal
Final bid225 SEK
Snapsglas tenn, 8 stycken
Final bid225 SEK
Silverskedar, 6 stycken, svenskstämplade W.N.L 1956
Final bid700 SEK
Silverskedar "Olga" 12 stycken, svenskstämplade
Final bid600 SEK
Silverdosa
Final bid300 SEK
Silver, 3 delar
Final bid950 SEK
Punchmuggar silver, 13 stycken, svenskstämplade
Final bid2,400 SEK
Parti Scandia tenn
Final bid50 SEK
576
Silverskedar, 2 stycken + ströare silver
Final bid450 SEK
719
Skål silver Kina, omkring 1900 + fat, silverplated
Final bid7,000 SEK