Tallrikshylla 1900-tal
Tallrikshylla 1900-tal
Final bid125 SEK
Elementskydd 1 par, 1900 tal
Elementskydd 1 par, 1900 tal
Final bid950 SEK
Pottskåp 1800-1900 tal
Pottskåp 1800-1900 tal
Final bid300 SEK
Hylla 1900-tal
Hylla 1900-tal
Final bid900 SEK
Klädhylla 1900-tal
Klädhylla 1900-tal
Final bid800 SEK
Spegel Empire, 1800-tal
Spegel Empire, 1800-tal
Final bid150 SEK
Spegel Swedish Grace, 1920-1930 tal + väggljusstakar Svenskt Tenn, 1 par
110
Final bid225 SEK
Bord Färila Hälsingland, allmoge 1800-tal
130
Final bid1,100 SEK
Kista 1800-1900 tal
131
Kista 1800-1900 tal
Final bid225 SEK
Final bid300 SEK
Vitrinskåp Vemdalia
Vitrinskåp Vemdalia
Final bid100 SEK
Slagbord 1800-1900 tal
Slagbord 1800-1900 tal
Final bid900 SEK
Stolar Vemdalia, 4 stycken
Stolar Vemdalia, 4 stycken
Final bid50 SEK
Fåtölj 1970-1980 tal
136
Fåtölj 1970-1980 tal
Final bid125 SEK
Grythyttan stålmöbler, stolar 3 stycken
Final bid500 SEK
Stolar 3 stycken, Trönö Hälsingland, 1800-1900 tal
Final bid100 SEK
Skänk Gustaviansk, 1700-1800 tal
Final bid5,000 SEK
Skåp 1900-tal
149
Skåp 1900-tal
Final bid300 SEK
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Vitrinskåp 1700-1800 tal
Vitrinskåp 1700-1800 tal
Final bid5,000 SEK
Stolar 1 par, 1970-1980 tal
154
Stolar 1 par, 1970-1980 tal
Stolar 1 par, rokoko-stil, 1900-tal
Byrå 3 lådor, 1940-1950 tal
Byrå 3 lådor, 1940-1950 tal
Final bid175 SEK
Hallmöbel 3 lådor, 1970-1980 tal
Final bid300 SEK
Spegel med trymå, 1940-1950 tal
Final bid500 SEK
Soffa Karl Johan, 1800-talets mitt
Final bid75 SEK
Spegel slipat glas, modern
Spegel slipat glas, modern
Final bid250 SEK
Bokhyllor teak, 2 sektioner, 1950-1960 tal
Final bid175 SEK
Smörstol Norrala Hälsingland, allmoge 1800-tal
Final bid3,800 SEK
Ranbogården Hälsingland spegellampetter, 1 par
Final bid450 SEK
Klädhängare/herrbetjänt Per Granebo, Farsta
Final bid50 SEK
Spegel Empire, 1800-tal
Spegel Empire, 1800-tal
Final bid175 SEK
Spegel + spegellampetter 1 par, Swedish Grace, 1920-1930 tal
Final bid225 SEK
Skinnsits
Skinnsits
Final bid300 SEK
Hyvelbänk Sjöbergs
Hyvelbänk Sjöbergs
Final bid2,400 SEK
Pottskåp 1800-1900 tal
Pottskåp 1800-1900 tal
Final bid150 SEK
Pottskåp 1800-1900 tal
Pottskåp 1800-1900 tal
Final bid125 SEK
Pall
Pall
Final bid150 SEK
Pallar rotting IKEA "Agen" 1 par
Final bid250 SEK
Klaffbord 1900-tal
Klaffbord 1900-tal
Final bid175 SEK
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Final bid350 SEK
Stolar Leksands-modell, 6 stycken, 1900-talets första hälft
Final bid550 SEK
Bokhylla/sidobord Funkis, 1940-1950 tal
Final bid550 SEK
Hörnskåp allmoge, 1700-1800 tal
Final bid550 SEK
Bänk furu, 1900-tal
Bänk furu, 1900-tal
Final bid300 SEK
Piedestaler 1 par, 1900-tal
Piedestaler 1 par, 1900-tal
Final bid1,100 SEK
Hörnskåp allmoge, 1800-tal
Hörnskåp allmoge, 1800-tal
Final bid3,000 SEK
Stolar rokoko-stil, 4 stycken, 1800-tal
Final bid950 SEK