133 Vitrinskåp Vemdalia

6146a_8dc2bb94d2ab2f1_med.jpeg
  • 6146a_8dc2bb94d2ab2f1_sm.jpeg
  • 6146b_8dc2bb94e81711a_sm.jpeg
  • 6146c_8dc2bb94fe35cd1_sm.jpeg
  • 6146d_8dc2bb951344bf0_sm.jpeg
  • 6146e_8dc2bb9526c7423_sm.jpeg
  • 6146f_8dc2bb953d2619b_sm.jpeg
  • 6146g_8dc2bb955361f5c_sm.jpeg
  • 6146h_8dc2bb956b404a5_sm.jpeg

Hängbart överskåp. Blyinfattat färgat glas i dörrar, bakomliggande hyllplan. Nedtill dörrpar med bakomliggande hyllplan.

Överskåp H 60 cm, B 120 cm, D 31 cm.

Skåp H 59 cm, B 120 cm, D 50 cm.

  • Condition:Bruksslitage. Färgbortfall. Repor.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK