381 Stol 1800-tal

6394a_8dc2ca992c2253d_med.jpeg
  • 6394a_8dc2ca992c2253d_sm.jpeg
  • 6394b_8dc2ca994608986_sm.jpeg
  • 6394c_8dc2ca995da4334_sm.jpeg
  • 6394d_8dc2ca99737fed4_sm.jpeg
  • 6394e_8dc2ca9987b7de8_sm.jpeg
  • 6394f_8dc2ca999d0193b_sm.jpeg

Genombruten ryggbricka. Fast stoppad sits. Kopplade ben.

  • Condition:Slitage, färgbortfall, fläckar.
  • Dimensions:Sitthöjd 50 cm, rygghöjd 93 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK