Sängbord 1 par, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt
Final bid3,800 SEK
Fällbord Jacob Sjölin (mästare i Köping och Kungsör 1767-1785)
Final bid2,000 SEK
Fåtölj elektrisk, 1980-1990 tal
Final bid300 SEK
Soffa Gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid300 SEK
Sideboard, Ib Kofod Larsen för Säffle Möbelfabrik, 1960-tal
Final bid72,000 SEK
Spegel 1940-1950 tal
Spegel 1940-1950 tal
Final bid50 SEK
Skåp Barock-stil, 1900-tal
Skåp Barock-stil, 1900-tal
Final bid125 SEK
Vitrinskåp-hörnskåp Gustaviansk stil, 1980-1990 tal
Final bid100 SEK
Sideboard 1930-1940 tal
Sideboard 1930-1940 tal
Final bid150 SEK
Serveringsvagn 1950-1960 tal
Serveringsvagn 1950-1960 tal
Final bid600 SEK
Soffgrupp 3 delar, rokoko-stil, 1900-tal
Final bid650 SEK
Salsskåp tidigt 1800-tal
Salsskåp tidigt 1800-tal
Final bid2,400 SEK
Spegel Fröseke "Club K 27" 1960-1970 tal
Vitrinskåp 1980-1990 tal
Vitrinskåp 1980-1990 tal
Final bid100 SEK
Spegel 1950-1960 tal
Spegel 1950-1960 tal
Final bid400 SEK
Matgrupp Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Final bid2,400 SEK
Marknadsbord, hopfällbart
Marknadsbord, hopfällbart
Final bid300 SEK
Byrå 7 lådor, modern
Byrå 7 lådor, modern
Final bid125 SEK
Solsäng retro, 1970-1980 tal
Solsäng retro, 1970-1980 tal
Final bid200 SEK
Fåtölj skinn, Svensk Design
Fåtölj skinn, Svensk Design
Final bid50 SEK
Stol 1950-1960 tal
Stol 1950-1960 tal
Final bid75 SEK
Sidobord 1900-tal
Sidobord 1900-tal
Final bid50 SEK
Sidobord
Sidobord
Final bid150 SEK
Hallmöbel 1950-1960 tal
Hallmöbel 1950-1960 tal
Final bid800 SEK
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Final bid650 SEK
Bänk naturmaterial
Bänk naturmaterial
Final bid150 SEK
Kista furu, 1950-tal
Kista furu, 1950-tal
Final bid50 SEK
Stolar 1 par, AB Nässjö stolfabrik, 1950-1960 tal
Final bid50 SEK
Sidobord modernt
Sidobord modernt
Final bid200 SEK
Blombänk teak, 1960-1970 tal
Blombänk teak, 1960-1970 tal
Final bid275 SEK
Karmstolar 1 par, Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Final bid150 SEK
Karmstolar 1 par, rokoko-stil, 1900-tal
Final bid225 SEK
Stolar 1 par, rokoko-stil, 1900-tal
Final bid100 SEK
Pall 1960-1970 tal
Pall 1960-1970 tal
Final bid50 SEK
Piedestal 1900-tal
Piedestal 1900-tal
Final bid450 SEK
Piedestal 1900-tal
Piedestal 1900-tal
Final bid1,200 SEK
Klädskåp "Signum Gustavus" Gustaviansk stil, Mio, 2000-tal
Final bid2,400 SEK
Skåp modernt
Skåp modernt
Final bid250 SEK
Vitrinskåp rokoko-stil, 1900-talets andra hälft
Final bid850 SEK
Piedestal järnsmide
Piedestal järnsmide
Final bid400 SEK
Stolar 4 stycken, Barock-stil, 1800-1900 tal
Final bid275 SEK
Final bid700 SEK
Skåp rokoko-stil, 1900-tal
Skåp rokoko-stil, 1900-tal
Final bid1,400 SEK
Säng "Signum Gustavus" Gustaviansk stil, Mio, 2000-tal
Final bid4,000 SEK
Satsbord 3 delar, Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Final bid750 SEK
Final bid50 SEK
Pallar 1 par, 1950-1960 tal
Pallar 1 par, 1950-1960 tal
Final bid125 SEK
Spegel & spegellampetter "Signum Gustavus" Gustaviansk stil, Mio
Final bid1,100 SEK