Månadsauktion 2024-09-29

Visning Torsdag 26 September. 10:00-18:00.

Visning Lördag 28 September. 10:00-14:00.

Visning Söndag 29 September. 10:00-12:00.

Månadsauktion 2024-09-29
Closed
Skänkskåp allmoge, 1800-tal
3
Skänkskåp allmoge, 1800-tal
Final bid6,800 SEK
Closed
Smörkärna allmoge, 1800-tal
31
Smörkärna allmoge, 1800-tal
Final bid50 SEK
Closed
Skänkskåp/kronskåp allmoge, 1800-tal
57
Skänkskåp/kronskåp allmoge, 1800-tal
Final bid3,800 SEK
Closed
Träkagge allmoge, 1800-tal
174
Träkagge allmoge, 1800-tal
Final bid175 SEK
Closed
Stop allmoge, 1800-tal
265
Stop allmoge, 1800-tal
Final bid125 SEK
Closed
Salttina allmoge, 1800-tal
266
Salttina allmoge, 1800-tal
Final bid75 SEK
Closed
Kronskåp allmoge, 1800-tal
279
Kronskåp allmoge, 1800-tal
Final bid1,700 SEK
Closed
Dörrpar allmoge, 1800-tal
293
Dörrpar allmoge, 1800-tal
Final bid850 SEK
Closed
Dörr allmoge, 1700-1800 tal
294
Dörr allmoge, 1700-1800 tal
Final bid250 SEK
Closed
Bockbord allmoge, 1800-tal
296
Bockbord allmoge, 1800-tal
Final bid700 SEK
Closed
Bockbord allmoge, 1800-tal
299
Bockbord allmoge, 1800-tal
Final bid600 SEK
Closed
Bockbord allmoge, 1800-tal
300
Bockbord allmoge, 1800-tal
Final bid750 SEK
Closed
Bord Ovanåker Hälsingland, allmoge 1800-tal
301
Bord Ovanåker Hälsingland, allmoge 1800-tal
Final bid500 SEK
Closed
Tråg allmoge, 1800-tal
303
Tråg allmoge, 1800-tal
Final bid200 SEK
Closed
Kista, 1700-1800 tal
304
Kista, 1700-1800 tal
Final bid50 SEK
Closed
Kista Järvsö, 1700-1800 tal
305
Kista Järvsö, 1700-1800 tal
Final bid900 SEK
Closed
Laggkärl allmoge, 1800-tal
307
Laggkärl allmoge, 1800-tal
Final bid150 SEK
Closed
Skåp allmoge, 1700-tal
310
Skåp allmoge, 1700-tal
Final bid450 SEK
Closed
Laggkärl allmoge, 1800-tal
311
Laggkärl allmoge, 1800-tal
Final bid100 SEK
Closed
Svepask allmoge, 1800-tal
318
Svepask allmoge, 1800-tal
Final bid100 SEK
Closed
Stol s.k lekattstol, Knåda Ovanåker, Senbarock/rokoko, 1700-1800 tal
308
Stol s.k lekattstol, Knåda Ovanåker, Senbarock/rokoko, 1700-1800 tal
Final bid1,800 SEK
Closed
Svepask allmoge, 1800-1900 tal
320
Svepask allmoge, 1800-1900 tal
Final bid225 SEK
Closed
Forskrin allmoge, 1800-tal
321
Forskrin allmoge, 1800-tal
Final bid225 SEK
Closed
Stånka allmoge, 1800-tal
327
Stånka allmoge, 1800-tal
Final bid700 SEK
Closed
Pipstånka allmoge, 1800-tal
329
Pipstånka allmoge, 1800-tal
Final bid850 SEK
Closed
Trådrullehållare allmoge, 1800-tal
364
Trådrullehållare allmoge, 1800-tal
Final bid150 SEK
Closed
Mangelbräda allmoge, 1800-tal
365
Mangelbräda allmoge, 1800-tal
Final bidNo bids
Closed
Laggkärl allmoge, 1800-tal
366
Laggkärl allmoge, 1800-tal
Final bid75 SEK
Closed
Smörkärna allmoge, 1800-tal
383
Smörkärna allmoge, 1800-tal
Final bid50 SEK
Closed
Stolar 1 par, Proveniens Alfta-Ovanåker Hälsingland, allmoge 1800-tal
385
Stolar 1 par, Proveniens Alfta-Ovanåker Hälsingland, allmoge 1800-tal
Final bid200 SEK
Closed
Dörr allmoge, 1800-tal
392
Dörr allmoge, 1800-tal
Final bid125 SEK
Closed
Bänk allmoge, 1800-tal
393
Bänk allmoge, 1800-tal
Final bid300 SEK
Closed
Laggkärl allmoge, 1800-tal
400
Laggkärl allmoge, 1800-tal
Final bid125 SEK
Closed
Bänk allmoge, 1800-tal
398
Bänk allmoge, 1800-tal
Final bid300 SEK
Closed
Bord allmoge, 1800-tal
403
Bord allmoge, 1800-tal
Final bid250 SEK
Closed
Slagbord allmoge, 1800-tal
431
Slagbord allmoge, 1800-tal
Final bid1,300 SEK
Address

Bergviks Auktionstjänst i Söderhamn AB

Bäckforsvägen 11

826 67 Bergvik

076-774 33 42

info@auktionstjanst.se

Follow us

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.