- Folk ArtClear filters
Skänkskåp allmoge, 1800-tal
Final bid6,800 SEK
Smörkärna allmoge, 1800-tal
Final bid50 SEK
Skänkskåp/kronskåp allmoge, 1800-tal
Final bid3,800 SEK
Träkagge allmoge, 1800-tal
Final bid175 SEK
Stop allmoge, 1800-tal
Final bid125 SEK
Salttina allmoge, 1800-tal
Final bid75 SEK
Kronskåp allmoge, 1800-tal
Final bid1,700 SEK
Dörrpar allmoge, 1800-tal
Final bid850 SEK
Dörr allmoge, 1700-1800 tal
Final bid250 SEK
Bockbord allmoge, 1800-tal
Final bid700 SEK
Bockbord allmoge, 1800-tal
Final bid600 SEK
Bockbord allmoge, 1800-tal
Final bid750 SEK
Bord Ovanåker Hälsingland, allmoge 1800-tal
Final bid500 SEK
Tråg allmoge, 1800-tal
Final bid200 SEK
Kista, 1700-1800 tal
Final bid50 SEK
Kista Järvsö, 1700-1800 tal
Final bid900 SEK
Laggkärl allmoge, 1800-tal
Final bid150 SEK
Skåp allmoge, 1700-tal
Final bid450 SEK
Laggkärl allmoge, 1800-tal
Final bid100 SEK
Svepask allmoge, 1800-tal
Final bid100 SEK
Stol s.k lekattstol, Knåda Ovanåker, Senbarock/rokoko, 1700-1800 tal
Final bid1,800 SEK
Svepask allmoge, 1800-1900 tal
Final bid225 SEK
Forskrin allmoge, 1800-tal
Final bid225 SEK
Stånka allmoge, 1800-tal
Final bid700 SEK
Pipstånka allmoge, 1800-tal
Final bid850 SEK
Trådrullehållare allmoge, 1800-tal
Final bid150 SEK
Mangelbräda allmoge, 1800-tal
Laggkärl allmoge, 1800-tal
Final bid75 SEK
Smörkärna allmoge, 1800-tal
Final bid50 SEK
Stolar 1 par, Proveniens Alfta-Ovanåker Hälsingland, allmoge 1800-tal
Final bid200 SEK
Dörr allmoge, 1800-tal
Final bid125 SEK
Bänk allmoge, 1800-tal
Final bid300 SEK
Laggkärl allmoge, 1800-tal
Final bid125 SEK
Bänk allmoge, 1800-tal
Final bid300 SEK
Bord allmoge, 1800-tal
Final bid250 SEK
431
Slagbord allmoge, 1800-tal
Final bid1,300 SEK