245 Stop tenn, 1800-1900 tal

11662a_8dcd7c48781265c_med.jpeg
  • 11662a_8dcd7c48781265c_sm.jpeg
  • 11662b_8dcd7c488d27c65_sm.jpeg
  • 11662c_8dcd7c48a5c926c_sm.jpeg
  • 11662d_8dcd7c48bc75fb0_sm.jpeg
  • 11662e_8dcd7c48d97b6ef_sm.jpeg
  • 11662f_8dcd7c48f9862f6_sm.jpeg
  • 11662g_8dcd7c491e1a8f8_sm.jpeg

Märkt Double Deciliter. Stämplad. Lock i form av hjärta.

  • Condition:Åldersrelaterat slitage.
  • Dimensions:H 12 cm, Diameter 6 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)165 SEK