- Gold, Silver & PewterClear filters
Samlarmedaljer-minnesmedaljer silver, Sveriges Regenter, 7 stycken
Final bid1,100 SEK
Stop tenn, 1800-1900 tal
Final bid75 SEK
Tennfat 1800-tal
Final bid50 SEK
Kandelabrar silver, 1 par
Final bid1,300 SEK
422
Parti svenskstämplat silver
Final bid1,400 SEK
Scandia tenn ölstop, 5 stycken
Final bid125 SEK
562
Skålar tenn, samearbete, 3 stycken
Final bid150 SEK