- CollectiblesClear filters
Plåtleksak "Roddare" Japan
Final bid250 SEK
Mynt 1-krona Oscar II, Sveriges konung, år 1906
Plåtburk IRA Danmark + plåtburk Imperial Thé
Final bid75 SEK
parti juldekorationer, 1900-tal
Final bid350 SEK
118
Tomte terrakotta, 1900-tal + juldekoration papp
Final bid350 SEK
Modellskepp fullriggare
Final bid250 SEK
Juldekoration Änglaspel
Final bid100 SEK
Jenny Nyström figuriner, 6 stycken
Final bid500 SEK
Juldekorationer porslin "Jullandskap"
Final bid300 SEK
129
Juldekoration Änglaspel
Final bid600 SEK
Samlarmedaljer-minnesmedaljer silver, Sveriges Regenter, 7 stycken
Final bid1,100 SEK
Jenny Nyström glöggmuggar, 8 stycken + dekorationer, 3 stycken
Final bid150 SEK
Stig Blomberg "Viking" järn
Final bid50 SEK
Luftgevär Diana, modell 25
Final bid450 SEK
Plåtbrickor Husqvarna Symaskiner, 4 stycken
Final bid350 SEK
Bordsdekorationer mässing, 1 par, 1800-1900 tal
Final bid50 SEK
Stop tenn, 1800-1900 tal
Final bid75 SEK
Tennfat 1800-tal
Final bid50 SEK
Parti glasplåtar
Final bid2,200 SEK
Miniatyrskåp Erik Gustav Kring, Å Norrala, daterad 1993
Final bid550 SEK
Svärd + kniv, replikor
Final bid300 SEK
Dolkar 2 stycken, replikor
Final bid350 SEK
Parti filmisar
Final bid200 SEK
423
Plåtburk Gefle Karamellaktiebolag
Final bid100 SEK
Plåtburkar, 2 stycken
Final bid150 SEK
Plåtburk, Källers prima karameller
Final bid75 SEK
Plåtburk, E. Borgström karamellfabrik Ockelbo
Final bid125 SEK
553
Tomte terrakotta
Final bid50 SEK
614
Parti mynt, 1700-1800 tal
Final bid125 SEK
615
Parti mynt
Final bid750 SEK
Parti mynt
Final bid800 SEK
628
Leksaker trä, 3 stycken
Final bid125 SEK
617
Plåtburkar, 3 stycken
Final bid175 SEK
641
Plåtburkar, 8 stycken
643
Luftgevär Gamo CF-20
Final bid700 SEK
627
Leksaksbåt plåt, Made in Japan
Final bid300 SEK