- Furniture & MirrorsClear filters
Lådfack 1900-tal
Final bid3,200 SEK
Kylskåp sekelskiftet
Final bid500 SEK
Fåtöljer 1 par "Zoe" Room Stockholm
Final bid50 SEK
501
Spegel modern
Final bid100 SEK
Solsängar retro, 1 par, 1970-1980 tal
Final bid450 SEK
Trädgårdsgrupp Jutlandia
Final bid500 SEK
Badkar med lejontassar, modern
Final bid2,400 SEK
Skåp 1900-tal
Final bid175 SEK
641
Telefonhylla 1950-1960 tal
Final bid75 SEK
693
Hans Agne Jakobsson blomsterlåda, koppar
Final bid500 SEK
707
Sidobord 1900-tal
Final bid125 SEK
708
NK ställstol, no: 560-002
Final bid300 SEK
709
Ilmari Tapiovaara Edsbyverken "Mademoiselle" stol, 1960-tal
Final bid2,400 SEK
710
Resekoffert/amerikakoffert
Final bid250 SEK
711
Diskbänk 1900-talets första hälft
Final bid500 SEK
712
Stolar, 4 stycken
Final bid275 SEK
714
Hängskåp naturmaterial, 1900-tal
Final bid450 SEK
715
Skåp naturmaterial, 1900-tal
Final bid450 SEK
716
Kassaskåp Hadak
Final bid250 SEK
717
Spegel med trymå, modern
Final bid450 SEK
718
Bord s.k lyrbord, 1900-tal
Final bid150 SEK
719
Byrå teak, 1950-1960 tal
Final bid150 SEK
720
Spegel 1940-1950 tal
Final bid400 SEK
725
Kontorsstol trä, 1900-tal
Final bid450 SEK
727
Stol allmoge, 1800-tal
Final bid50 SEK
729
Kontorsstol 1900-tal
713
IKEA "Jassa" stolar, 1 par
Final bid600 SEK
774
Pall furu, 1800-1900 tal
Final bid175 SEK
775
Kista 1800-1900 tal
Final bid100 SEK
777
Pall furu, 1900-tal
Final bid200 SEK