717 Spegel med trymå, modern

10212a_8dc94f517b87270_med.jpeg
  • 10212a_8dc94f517b87270_sm.jpeg
  • 10212b_8dc94f519b3925e_sm.jpeg
  • 10212c_8dc94f51b644eb7_sm.jpeg
  • 10212d_8dc94f51d15d6a6_sm.jpeg
  • 10212e_8dc94f51f622a58_sm.jpeg
  • 10212f_8dc94f52127a63e_sm.jpeg

Slipat glas, förgylld ram. H 135 cm, B 85 cm.

Trymå förgyllt trä, med glasskiva. H ca 63 cm, B 71 cm, D 28 cm.

  • Condition:Bruksslitage.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK