505 Lådfack 1900-tal

10000a_8dc8f9b46880a53_med.jpeg
  • 10000a_8dc8f9b46880a53_sm.jpeg
  • 10000b_8dc8f9b4842af27_sm.jpeg
  • 10000c_8dc8f9b49dd9176_sm.jpeg
  • 10000d_8dc8f9b4b1dae23_sm.jpeg
  • 10000e_8dc8f9b4c45470f_sm.jpeg
  • 10000f_8dc8f9b4dd9d826_sm.jpeg
  • 10000g_8dc8f9b4f5e0e3f_sm.jpeg
  • 10000h_8dc8f9b5137f95f_sm.jpeg
  • 10000i_8dc8f9b5334d108_sm.jpeg
  • 10000j_8dc8f9b5510399c_sm.jpeg
  • 10000k_8dc8f9b5702c607_sm.jpeg
  • 10000l_8dc8f9b58f620c6_sm.jpeg
  • 10000m_8dc8f9b5afdec3a_sm.jpeg

Hyllplan. Övre del med mindre lådfack. Nedtill 6st fack, varierande storlek.

  • Condition:Bruksslitage. Ej rengjord.
  • Dimensions:H bakkant 104 cm, H framkant 74 cm, B 52 cm, D 32 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK