2 Kaffeservis silver, 3 delar, svenskstämplade 1800-1900 tal

7223a_8dc42aa9c556a64_med.jpeg
  • 7223a_8dc42aa9c556a64_sm.jpeg
  • 7223b_8dc42aa9df72fca_sm.jpeg
  • 7223c_8dc42aa9fac885a_sm.jpeg
  • 7223d_8dc42aaa14fcd9c_sm.jpeg
  • 7223e_8dc42aaa3072922_sm.jpeg
  • 7223f_8dc42aaa4c489c4_sm.jpeg
  • 7223g_8dc42aaa6acc13b_sm.jpeg
  • 7223h_8dc42aaa85c27ea_sm.jpeg
  • 7223i_8dc42aaaa0f2d91_sm.jpeg
  • 7223j_8dc42aaabd84fb4_sm.jpeg
  • 7223k_8dc42aaad920158_sm.jpeg
  • 7223l_8dc42aaaf62b464_sm.jpeg
  • 7223m_8dc42aab153b8ac_sm.jpeg

Kanna. Sockerskål. Gräddkanna.

  • Skick:Bruksslitage. Putsrester.
  • Vikt:860

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)165 SEK