4 Carl Malmsten "Samspel" soffa & fåtölj, 1900-talets andra hälft

7321a_8dc44146f68d871_med.jpeg
  • 7321a_8dc44146f68d871_sm.jpeg
  • 7321b_8dc4414716dbe47_sm.jpeg
  • 7321c_8dc441473a90b1e_sm.jpeg
  • 7321d_8dc4414758eab7c_sm.jpeg
  • 7321e_8dc4414777d57b1_sm.jpeg
  • 7321f_8dc44147958bc37_sm.jpeg
  • 7321g_8dc44147beec393_sm.jpeg
  • 7321h_8dc44147d8e88ef_sm.jpeg
  • 7321i_8dc44147fded0fd_sm.jpeg

Ben av betsad bok. Klädsel ljusgul textil.

Fåtölj sitthöjd 42 cm, rygghöjd 80 cm, B 70 cm.

Soffa sitthöjd ca 45 cm, L 155 cm, D 70 cm.

  • Skick:Bruksslitage. Slitage. Fåtölj med skada i armstöd. Soffa med fläck baksida.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK