5 Barnfåtölj rokoko-stil, 1900-tal

7068a_8dc426dad63d0cb_med.jpeg
  • 7068a_8dc426dad63d0cb_sm.jpeg
  • 7068b_8dc426daf7059c8_sm.jpeg
  • 7068c_8dc426db1452693_sm.jpeg
  • 7068d_8dc426db33520b8_sm.jpeg
  • 7068e_8dc426db5ed0774_sm.jpeg
  • 7068f_8dc426db8a9642c_sm.jpeg
  • 7068g_8dc426dbac1e45b_sm.jpeg
  • 7068h_8dc426dbce75940_sm.jpeg
  • 7068i_8dc426dbf25c720_sm.jpeg
  • 7068j_8dc426dc12041df_sm.jpeg

Konstrotting i rygg och sidor. Lös plymå.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:Sitthöjd ca 27 cm, rygghöjd 52 cm, B 47 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK