284 Plastbåt "Örnjollen" Sigurd Isacson AB

9779a_8dc8951d2fc35c7_med.jpeg
  • 9779a_8dc8951d2fc35c7_sm.jpeg
  • 9779b_8dc8951d33cd69e_sm.jpeg
  • 9779c_8dc8951d38a3634_sm.jpeg
  • 9779d_8dc8951d3e12cad_sm.jpeg
  • 9779e_8dc8951d4122123_sm.jpeg
  • 9779f_8dc8951d446bccd_sm.jpeg
  • 9779g_8dc8951d49aa575_sm.jpeg
  • 9779h_8dc8951d4fd7dee_sm.jpeg
  • 9779i_8dc8951d5754adf_sm.jpeg
  • 9779j_8dc8951d5f04a48_sm.jpeg
  • 9779k_8dc8951d653655c_sm.jpeg
  • 9779l_8dc8951d6a76db7_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage. Repor.
  • Storlek:L 3 meter, B 1.35 meter.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK