371 Golvur 1800-tal

9045a_8dc74d59ad9655f_med.jpeg
  • 9045a_8dc74d59ad9655f_sm.jpeg
  • 9045b_8dc74d59c4b95dd_sm.jpeg
  • 9045c_8dc74d59dee2228_sm.jpeg
  • 9045d_8dc74d59f8caebb_sm.jpeg
  • 9045e_8dc74d5a1387c08_sm.jpeg
  • 9045f_8dc74d5a2be0ce8_sm.jpeg
  • 9045g_8dc74d5a43e52e2_sm.jpeg
  • 9045h_8dc74d5a5b9fdba_sm.jpeg
  • 9045i_8dc74d5a7029592_sm.jpeg
  • 9045j_8dc74d5a84f8917_sm.jpeg
  • 9045k_8dc74d5a9d8f384_sm.jpeg
  • 9045l_8dc74d5ab72a752_sm.jpeg
  • 9045m_8dc74d5ad066815_sm.jpeg
  • 9045n_8dc74d5aea02312_sm.jpeg

Urtavla märkt A.A.S Mora. Senare bemålad. Lod & pendel saknas.

  • Skick:Färgbortfall & repor. Spricka i glas.
  • Storlek:H 200 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK