279 Skänkskåp 1800-tal

8952a_8dc74205e8d2eea_med.jpeg
  • 8952a_8dc74205e8d2eea_sm.jpeg
  • 8952b_8dc742060381e6d_sm.jpeg
  • 8952c_8dc742061e7523d_sm.jpeg
  • 8952d_8dc74206377596c_sm.jpeg
  • 8952e_8dc742064f21c60_sm.jpeg
  • 8952f_8dc742066764271_sm.jpeg
  • 8952g_8dc74206824af27_sm.jpeg
  • 8952h_8dc74206a5df3d8_sm.jpeg
  • 8952i_8dc74206d9e8ad6_sm.jpeg
  • 8952j_8dc74207050fb18_sm.jpeg
  • 8952k_8dc7420723410ff_sm.jpeg
  • 8952l_8dc742073ea442e_sm.jpeg
  • 8952m_8dc7420764ecfa6_sm.jpeg
  • 8952n_8dc74207860b17e_sm.jpeg
  • 8952o_8dc74207b17a9e6_sm.jpeg
  • 8952p_8dc74207d493a9c_sm.jpeg
  • 8952q_8dc74207f6bd0be_sm.jpeg
  • 8952r_8dc742081cc2d40_sm.jpeg
  • 8952s_8dc74208403a0f8_sm.jpeg
  • 8952t_8dc74208609d6d0_sm.jpeg
  • 8952u_8dc7420883d3378_sm.jpeg

Ej delbart.

Bär datering 1834. Överdel med dörr, bakomliggande hyllplan samt skedholk. Mittdel med förvaringsdel. Nedtill dörr med bakomliggande hyllplan. Senare bemålad. Nyckel finns.

  • Skick:Åldersrelaterat slitage.
  • Storlek:H 200 cm, B 113 cm, D 55 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK