145 Uppsala Ekeby "Rea" karott + Mari Simmulson Uppsala Ekeby "Fossil" fat
Karott H 8 cm, Diameter 21 cm.
Fat H 11 cm, Diameter 28 cm.
- Skick:Bruksslitage. Repor.
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |
Fraktavgift (från) | 219 SEK |